.

.

EnergyCell Пилот 4GS Пренослив Апарат,12000mAh Брзо Полнење Моќ Банка Двојна 3А High-Speed Излез Батеријата Пакет Компатибилен со iPhone 12 11 X Samsung S10 и Повеќе - Црна

EnergyCell Пилот 4GS Пренослив Апарат,12000mAh Брзо Полнење Моќ Банка Двојна 3А High-Speed Излез Батеријата

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Наменета за IOS Уреди】Овој пренослив апарат има само текст порта на пазарот.Тоа значи дека треба само еден кабел за да го носите.Брзо полнење со 5 V/2 A адаптер,2x побрзо од нормално 5 V/1А текст моќ банка,намалување на полнење време до 50%. 【Двојна 3А High-Speed Излез 】Двојна USB порти се обезбеди најбрз полнење брзина до 5 V/3А(макс) на пристаништето.И можете да го полните 2 уреди во исто време.Полнење на телефонот додека го полните вашиот Air Pods. 【12000m Ah Доволно Капацитет】 : Ова 12000m Ah моќ банка брзо полнење може да наплаќаат iphone 11 2,5 пати,Samsung S10 2.0 пати,Airpods Про 46 пати. 【Широк Компатибилност】 : Овој пренослив апарат за iphone е компатибилен со i Phone 12/Мини/Pro/Pro Max,i Phone 11/Pro/Pro Max,i Phone XR/SE/XS/X/8/8 Плус/7/7 Плус/6s/6,Samsung Галакси Note7/8/9/9+/10/20,S20/S20+/S10/S10+/S10e/S9 итн. 【Максимална Безбедност】Користење на високо-квалитетни надворешни батеријата пак,овој пренослив полнач за телефон има преоптоварување,прекуструјна,што преполнувањето,преку притисок и краток спој заштита функции да ги понуди максимална безбедност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата