.

.

Одборот Lifter Нога Легура Анти-соголување Нозе Тока Base Гипс Лист Кревање Алатка за да се Заштити Површината на Нога

Одборот Lifter Нога Легура Анти-соголување Нозе Тока Base Гипс Лист Кревање Алатка за да се Заштити Површината

DEN 714.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

АНТИ-СОГОЛУВАЊЕ НОГА ТОКА : Анти-соголување нога тока може да се заштити површината на нога, не е лесно да се повредам и да е безбедно да се користи.АЛУМИНИУМСКИ МАТЕРИЈАЛ : Ова lifter е фалсификувани со алуминиумски материјал, кој има долг животен век.РЕБРЕСТИ НЕ се ЛИЗГА на ВОЗИЛОТО : ребрести не се лизга нога педалата на овој lifter спречува пропаѓање на ногата кога platen е притиснато.СИЛНА ПОДДРШКА : управниот одбор има силна поддршка, кои се цврсти и издржливи кога го користите.АНТИ-за ОДВОЈУВАЊЕ ДИЗАЈН На анти-за одвојување дизајн границите на плочата за да се спречи пропаѓање.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Алуминиум Тежина : Околу. 631g / 22.3 оз Големина : Прибл. 300 * 55 * 110mm / 11.8 * 2.2 * 4.3 во Пакет Листа : 1 * Нога во Lifter Одбор.

Кон својствата

Condition:
100% Brand New
Material:
Alloy
Weight:
Approx. 631g / 22.3oz
Size:
Approx. 300 * 55 * 110mm / 11.8 * 2.2 * 4.3in
  :
Package List:
1 * Foot Lifter Board :
Најдобри предлози во категоријата