.

.

Bopaodao Бакар Автобус Бар 3мм x 30мм x 10.24 инчен / 260mm, 2 парчиња C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар Акции

Bopaodao Бакар Автобус Бар 3мм x 30мм x 10.24 инчен / 260mm, 2 парчиња C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар Акции

DEN 2281.44

Залиха
Достапно за вашата нарачка

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 3мм x 30мм x 10.24 инчен / 260mm, за Т 1/8" x W 6/5".Цената е врз основа на воздухот превозот цена, ако можете да го прифатите околу 45 природни дена, како време на испорака, ние може да избере на морето, превозот што цената е пониска.Тоа може да го спаси вашиот многу пари, особено треба bulks на бакар buss бар.Како фабрика продавачот, ние би сакале да прифати било прилагодување за бакар бар, вклучувајќи го и должина, длабочина и свиткување или било кои други посебни потреби, ве молиме контактирајте со нас.Бакар бар е направен од 0.9999 бакар, кој е C110 Cu, ние исто така, обезбеди конзервирани бакар бар и Никел-обложено бакар бар.Бакар барови се нарекуваат и бакар автобус барови или бакар buss барови.Тие се направени од бакар и имаат правоаголна или chamfered (заокружен) правоаголни крст-делови. (Во денешно време, заоблени бакар барови се генерално се користи за да се избегне совет празнење).Коло ја игра улогата на пренесување на тековната и поврзување на електрична опрема.Понекогаш, исто така, може да бидат направени како занаети или украси.Спецификации Бренд : Bopaodao Style : 3мм x 30мм (Дебелина и ширина, речиси подеднакво како 0.125" x 1.25" или 1/8" x 6/5").

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата