.

.

Бар-код Скенер Планината - CTA Магнетни Зафат бар-код Скенер Holster Планината со Челични Лимови И 3M Лента Налепница (ADD-MGBSM) - Црна

Бар-код Скенер Планината - CTA Магнетни Зафат бар-код Скенер Holster Планината со Челични Лимови И 3M Лента

DEN 502.56

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Вклучува : 1 скенер планината, 1 челични лимови, и 3 M налепница.Магнетното Зафат бар-код Скенер Планината обезбедува безбедно holster да се задржи ПОС скенери безбедно сместени и секогаш достапни.Издржлива пластика holster обезбедува безбедно место да се stow бар-код скенер.Интуитивен holster форма држи повеќето стандардни бар код скенери.Силни магнетни поддршка поддржува тежината и нема да биде jostled надвор од местото.Придава да се регистрирате или контра користејќи или вклучени челик назад или двострано 3 M лента.Компатибилен со сите CTA Дигитален е ПОС киосци.Нема ништо повеќе неповолно на точка на продажба од исчезнувањето бар-Код скенер.За среќа, на магнетни зафат бар-код скенер планината ви овозможува безбедно holster да се задржи на скенерот безбедно сместени додека се уште се лесно достапни.На holster е магнетни и ќе се држиме до било магнетни метална површина, но таа, исто така доаѓа со челични лимови и 3 M лента налепница во случај таква површина не Е достапна.Едноставно прикачите метален лист од било површината сакате да биде вашиот скенер дома, и еластични метални ленти ќе држете го вашиот уред во место сите преку долг работен ден.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата