.

.

Intermec Sg20 Здравствена заштита 2D Imager Wireless1d, 2D Imager Omni. Насочен Bluetooth Бела Тип На Производ: Aidc/Пос/Баркодови

Intermec Sg20 Здравствена заштита 2D Imager Wireless1d, 2D Imager Omni. Насочен Bluetooth Бела Тип На Производ:

DEN 8565.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

AIDC/ПОС.Баркод Скенери.Intermec SG20 Здравствена заштита 2 D Imager Intermec SG20 Здравствена заштита 2 D Imager - Wireless1 D, 2 D - Imager - Omni-насочен - Bluetooth - Бела SG20 РК 2 D EA31, БЕЛА, BT, USB/KBW/232 Маркетинг Информации : Важно болница верификација процеси не треба да влијаат на продуктивноста.Минимизирање на време и напор за да ги прочиташ бар кодови со најбрз 2 D здравствена заштита скенер на пазарот.Дизајниран со ергономија и болничка средина во предвид, SG20 здравствена заштита скенер карактеристики на домувањето се направени од средства за дезинфекција-подготвени материјали.ТИП на ПРОИЗВОД/ КАТЕГОРИЈА : Рачни бар-код Скенер ДЕЛ# = SG20 B2 DHC-001.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата