.

.

Јас Сум Еден Златен Сјај Банер за Бебето Првиот Роденден Знак Украси, Бебето е 1-ви Роденден Материјали

Јас Сум Еден Златен Сјај Банер за Бебето Првиот Роденден Знак Украси, Бебето е 1-ви Роденден Материјали

DEN 215.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Злато "јас Сум Еден" Банер, Гроздобер Гарланд за Вашето Бебе Партија.Пакетот Includs 6pcs на Златни Букви, 2pcs на Златна Круна и 1pc на Стринг.Answer : ___________________________ Note : Писма, како и Низа Се Одвоени, Треба Удар Секоја Буква Заедно со Лентата Со Себе.Јас Ветувам Дека Ова Е Гроздобер Објект со Висок Квалитет и Добра Цена.Апликацијата:Совршен за Бебето Партија Знак, Момче / Девојка е Првиот Роденден на Украси.Јас Сум Еден Банер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата