.

.

Кавер-Налепница Листови, 4ct

Кавер-Налепница Листови, 4ct

DEN 191.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пакет од 4 Кавер-Налепница Листови.Налепница листови вклучуваат околу 16 Кавер-Налепници по лист за вкупно 64 налепници.Армијата налепници функција воена фрази како што се "Браво Сила" и "Делта", заедно со различни insignia дизајни.Направи одлична партија услуги или игра награди за војска роденден или кавер-роденден.Не заборавајте да го комбинираат овие со други Кавер-партија материјали и партија услуги од Уникатен.Прикажи ги исклучите некои ленти во секоја армија тематските партија со овие Кавер-Налепница Листови.Кој ѕвезди, chevron војска барови и други воени тематските дизајни, овие Кавер-Налепници се забавуваат партија корист за војска роденден или кавер-роденден.Да ги користите овие налепница услуги за декорација на училиште папка или шкафче, или да се вклучат во бележник за некој близок, како голем дар за воени враќањето дома.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата