.

.

Бела Cupcake Couture Среќен РоденденКапи и Балони Itty Bitty Банер

Бела Cupcake Couture Среќен РоденденКапи и Балони Itty Bitty Банер

DEN 98.88

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Нашите itty bitty торта банерот е совршен за следната прослава!.Само додадете на вашиот торта стои или како торта topper.Партиски реклами ќе го кажам тоа слатко со зголемување на резолуцијата стил.Вклучува 1 - 10" Itty Bitty Торта Банер; не вклучува цевчиња или cupcake wrappers.Прикачите на торта стојат, висат, на бафет маса или да ја додадете како торта topper; Совет : Користете хартија или цевчиња исецка стапови да се врзуваат банер да.Бела Cupcake Couture е оригиналниот cupcake couture cupcake обвивка и партија понудата на компанијата.Ние се гордееме со создавање на најдобрите cupcake wrappers и партиски материјали за секоја прилика; вклучувајќи свадби, булчински тушеви, бебето тушеви, родендени и повеќе.Без разлика дали сте Невестата, Бејкер, или Водителка- ќе ви се допаднат нашите стил!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата