.

.

78 Парчиња Казино Партија Декорација Материјали Вклучуваат 1 Казино Роденден Позадина 4 Покер Одговараат Фолија Балони 1 Покер Пластични Tablecloth 8 Покер Торта Toppers 65 Ла

78 Парчиња Казино Партија Декорација Материјали Вклучуваат 1 Казино Роденден Позадина 4 Покер Одговараат Фолија

DEN 551.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Латекс.Пакет содржи : ќе добиете 69 парчиња балони, вклучувајќи го и 30 црвено мат балони (2 големини предвидено), 20 црна мат балони (2 големини предвидено), 10 злато мат балони, 5 злато confetti балони, 4 парчиња играње картичка серија балон, 1 покер пластични tablecloth, 7 покер торта toppers и 1 казино тема големи ткаенина позадина, 78 парчиња во вкупно, обилна количина и различни боја кои можат да одговорат на вашата партија декорација потреби.Казино тематските елементи : се карактеризира со различни елементи поврзани со казино, како што се покер, игра картичка одговараат, коцки, чип и црвена завеса и повеќе, овие казино позадина и балони се идеални украси за казино тематските партија, Лас вегас партија и така натаму.Сигурен квалитет : казино позадина донесува квалитет на полиестер ткаенини, трајни и перат, свитлива и лесен за да го носат; И балони се направени на квалитетот латекс и фолија, нетоксичен и безбеден за употреба; Овие Казино тематските партија декорација ќе ви помогне да се создаде казино ноќ сцени во вашиот дом и други места, и да ја напуштат некои незаборавни спомени за твојата љубов или оние вашето семејство.Големина детали : казино позадина мерки за прибл. 5 x 3 фт, тоа е доволно голем за казино тема партија и декорација на фотографија, латекс балони се 10 инчен, 12 инчен и 5 инчи во дијаметар, тие ќе додадете дополнителна допир на казино ноќ и казино тематските партија.Користете повод : погоден за казино тема партија, Лас вегас тематските партии, казино ноќ, покер настани, покер ноќ партија, казино роденден и повеќе; Можете да ги користите овие казино тема материјали во собата да се создаде роман и забавно партија сцена, оставајќи им силен впечаток на вашите пријатели или гости длабоко. 78 Парчиња казино партија декорација материјали во собата вклучуваат казино роденден позадина 4 покер одговараат фолија балони 1 покер пластични tablecloth 7 покер торта toppers 65 латекс балони за Лас Вегас казино партија Казино тематските елементи : се Карактеризира со различни елементи поврзани со казино, како што се покер, игра картичка одговараат, коцки, чип и црвена завеса и повеќе, овие казино позадина и балони се идеални украси за казино тематските партија, Лас вегас партија и така натаму.Користете повод : Погоден за казино тема партија, Лас вегас тематските партии, казино ноќ, покер настани, покер ноќ партија, казино роденден и повеќе.Можете да ги користите овие казино тема материјали во собата да се создаде роман и забавно партија сцена, оставајќи им силен впечаток на вашите пријатели или гости длабоко.Карактеристики : Материјал : латекс, алуминиумска фолија, полиестер ткаенини и хартија во Боја : како што е прикажано на слики Size : како што е прикажано на слики Пакет содржина : 1 x Покер позадина 1 x колач topper 6 x Мала ѕвезда торта toppers 69 x Балони 1 x Покер tablecloth Топло совети : ве Молиме овозможи мало отстапување се должи на рачно мерење.Ве молиме овозможи мало боја разлика поради различни монитори.Не над-надува балони, и чувајте ги подалеку од топлина, оган или нешто посочи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата