.

.

SATINIOR Десетина од Памук парична Казна Новина Печати Унисекс Вратоврска Боја Bandanas Headwraps за Хипи (Стил А),55 x 55 см/ 22 x 22 inch

SATINIOR Десетина од Памук парична Казна Новина Печати Унисекс Вратоврска Боја Bandanas Headwraps за Хипи (Стил

DEN 383.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Содржина : 12 парчиња тај-боја bandanas со различни графики, доволно за да одговара со вашиот стилови на облекување, погодна за жени, мажи и деца со класичен тај-боја боја; Елементи вклучуваат црвена точка, црна точка, маскирна, череп, сончоглед вител, виножито линија, мир знак, знаме, црвена проверка.Сигурен квалитет : мерки 22 x 22 инчи, може да се примени како headwear за повеќето возрасни; Популарен додаток за headwear, губење на косата, boho изглед, headband, и лош коса ден.Широка примена : забава возбудлива bandanas за украси, подароци, тематските партии и така натаму; Додадете малку боја на вашиот секојдневен носат со оваа светла и колоритна bandana; Унисекс bandana за различни возрасти со функции вклучува : headbands за коса, покривање, вратоврска, bandanas врзани за чанта за декорација.Прилики : облечен за да оди јавањето, јога, тренингот, спорт, хипи партија за коса покривки, што ќе сјае модерен и кул.Топло белешки : рака-измијте со ладна вода и се откажам да се исуши за добра состојба.Спецификации : Разни печатени : Елементи вклучуваат црвена точка, црна точка, маскирна, череп, сончоглед вител, виножито линија, мир знак, знаме, црвена проверите, итн.Боја : 12 различни класичен тај-боја бои на Квалитетот : colorfast, не исчезнат во миење Големина : 55 x 55 см/ 22 x 22 инчи Широка примена : Популарен додаток за headwear, губење на косата, boho изглед, итн.Носи за да оди јавањето, јога, тренингот, спорт, хипи партија за коса покривки, што ќе сјае модерен и кул.Забава возбудлива bandanas за украси, подароци, тематските партии и така натаму.Можете да додадете некои бои за вашата дневна носат со оваа светла и колоритна bandana.Унисекс bandana за различни возрасти со функции вклучува : headbands за коса, покривање, вратоврска, bandanas врзани за чанта за декорација, навиват симпатична bandanas исто така, може да се сметаат како подароци за вашите сакани домашни миленици.Топло совети : Рака-измијте со ладна вода и се откажам за да се исушат да се задржи во добра состојба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата