.

.

Чикаго Метален Nonstick Toaster Рерна Bakeware Наместен, 3-Парче, Сива

Чикаго Метален Nonstick Toaster Рерна Bakeware Наместен, 3-Парче, Сива

DEN 383.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ПОВЕЌЕ ОД ТОСТ : користете го да се пече, печено, или за да одмрзнете било која храна во вашиот toaster рерна. 3-ПАРЧЕ СЕТ : вклучува печење лист, решетката за ладење, и појасни пан кои одговараат на повеќето countertop печки.ИЗДРЖЛИВ на решетката за ладење, исто така може да се користи за да се воздигне храна од друга тави.Направени од издржлив, тешка тежина јаглероден челик, овие тави нуди чувствувате топлина спроводливост, па дури и печење.На тави се nonstick за лесно ослободување, која се чува храна непроменети кога ќе се отстрани.Миењето на рацете се препорачува да се продолжи животниот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата