.

.

Природата од страна на EJN - Нето Бања Сунѓер, Прилагодена N1 Ткаат, Долго, Кожата Ексфолиране, Африкански, Гана, Porous, се Протега Хоризонтално на Околу 49 (Сенка на Сино)

Природата од страна на EJN - Нето Бања Сунѓер, Прилагодена N1 Ткаат, Долго, Кожата Ексфолиране, Африкански,

DEN 374.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% Најлон Сунѓер - разликата е во ткаат - Протега хоризонтално на околу 49".Одличен exfoliator дека чисти кожата со отстранување на мртвата кожа и перење далеку нечистотија.Сунѓерот суши брзо, поради неговата porous природата.Машина За Перење Пријателски.Природата Премиум Ткаат ; Природата од страна на EJN е Африкански Нето Бања Сунѓер.Браун.Црвена.Blue & Море Сина.Жолта.Праска.Chartreuse Зелено & Војска Зелена.Виолетова.Портокал.Роуз.Уживајте во вашиот капење искуство.Одлична exfoliator.Доволно долго за да се мелез назад без никаков напор.Тесни Ткаат.Porous.Неколку боја опции.Овој производ е единствен бања сунѓерот се користи претежно на Африканскиот континент.Нејзините бројни придобивки доведе до неговата пораст во популарноста.Придобивките вклучуваат нејзината способност за чистење на кожата без напор, оставајќи свежо и мазно.Поради својата долга и флексибилни природата, тоа е во можност да се исчисти тешко да се постигне места.Тоа е porous и суши брзо.Овие фактори во прилог на својата долгогодишна природата, го прави голема вредност за пари.Нашата Природа од страна на EJN сунѓери протега хоризонтално на околу 49".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата