.

.

Brilhante Не-Означување Крпа Рек Слободни Перфорирани Бања Пешкир Род Бања Багажник, Виси Род Складирање Тоалет Ѕид-Монтирани Еден Пол Полица(Црна)

Brilhante Не-Означување Крпа Рек Слободни Перфорирани Бања Пешкир Род Бања Багажник, Виси Род Складирање Тоалет

DEN 366.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Производот категорија : бања пешкир рек; материјал : ABS; инсталација метод : не-дупка и traceless инсталација; големина : за 46.5 * 7.5 цм; боја : бела/жолта/сина/црна.Тоа е многу едноставна за да се инсталира на крпа решетката на ѕидот, со посилен капацитет на носивост и подолг живот.Разумен ѕид далечина, пешкири не се лесно да се држиме до ѕидот, пешкири се повеќе интимни од вашиот љубовник, одбиваат да висат на ѕидот.Крпа решетката е разновиден, погоден за бањи, кујни, домови и канцеларии.Може да се користи за да се откажам пешкири, облека, чај пешкири и бањарки, туш цвеќиња, крпи, итн.Крпа бар е направен од високо-квалитет на еколошки материјали, со одлична адхезија, заоблени агли и исклучителен дизајн, кој може да се спречи прсти од сечење и да се зачува простор.Крпа бар без trace Color : бела/жолта/сина/black Size : 46.5*7.5 CMmaterial : plastic Product употреба : АБС материјал, едноставна боја систем, здрави и еколошки, силни и издржливи, создавање на лесен life Product details Selected материјали, дебела и strong Wall монтажа, без ноктите и не drilling Smooth површината, ќе не боли вашите раце.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата