.

.

Raxinbang Бања Полици Сите Бакар и Европски Стил Плоштадот Модерен Минималистички Бања Хардвер за Складирање Рек Бања Полица 30013575mm

Raxinbang Бања Полици Сите Бакар и Европски Стил Плоштадот Модерен Минималистички Бања Хардвер за Складирање

DEN 1696.32

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : бакар.Стил : модерна едноставност.Инсталација метод : удирање.Боја : злато.Големина : 300*135*75mm.Материјал : copper Style : модерна simplicity Installation метод : punching Color : gold Size : 300*135*75mm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата