.

.

HindigoSJ Виси Бања Полица Рек Организатор Крпа Бар Нерѓосувачки Челик Полица Бања Бања Двојно Рака Полица на Ѕидот-Монтирани Лесно да го Инсталирате, за Тоалет Тоалет

HindigoSJ Виси Бања Полица Рек Организатор Крпа Бар Нерѓосувачки Челик Полица Бања Бања Двојно Рака Полица

DEN 2140.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тоа изгледа многу нови, дури и по се користи во влажни бања или кујна за многу години.Не само можете да ги зачувувате и сув вашиот крпи, но исто така можете да додадете контакт на стилот за вашата бања.Доволно простор : решетката е здрав и издржлив и може да се смести цело семејство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата