.

.

HindigoSJ Виси Бања Полица Рек Организатор Крпа Бар Ѕид-Монтирани Бања Полица Полица Една Полица Алуминиум Ѕид-Монтирани Дупчење 59cm Ѕид-Монтирани Лесно да го Инсталира

HindigoSJ Виси Бања Полица Рек Организатор Крпа Бар Ѕид-Монтирани Бања Полица Полица Една Полица Алуминиум

DEN 254.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тоа изгледа многу нови, дури и по се користи во влажни бања или кујна за многу години.Не само можете да ги зачувувате и сув вашиот крпи, но исто така можете да додадете контакт на стилот за вашата бања.Доволно простор : решетката е здрав и издржлив и може да се смести цело семејство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата