.

.

Сина Лажат Leakproof Бања Туш Коцка Вдлабнати Полица

Сина Лажат Leakproof Бања Туш Коцка Вдлабнати Полица

DEN 561.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Лесен и издржливи.Лесен за транспорт,ракување и прилагодување во текот инсталиран.Водоотпорен и е подготвен да плочка.Погоден за дрво или метал начичкана ѕидови.Каде што сакате да ги зачувате, екранот..бања, кујна, салата или надворешниот ѕид.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата