.

.

Swanstone RS02215.091 Цврста Површина, Еден Туш Полица, 4.3125-во L X 15-во H X 22-во Ж, Јачмен

Swanstone RS02215.091 Цврста Површина, Еден Туш Полица, 4.3125-во L X 15-во H X 22-во Ж, Јачмен

DEN 5079.12

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Комплет вклучува вдлабнати шампон полица.Автентични цврста површина, без површински слој на чип или пукнатина.Голема големина accommodates шишиња шампон и сапун.Инсталира вертикално помеѓу studs за уредни, вдлабнати изглед.Run-off канали значи сапуница вода нема базен.Координатите со Swanstone ѕид системи, подови и суета блузи за дизајнер изглед.Надградба полица за вашиот Swanstone када или туш ѕид.Ограничен доживотна гаранција.Овој објект е Swanstone RS-2215-091 Јачмен 22"X15" Вдлабнати Шампон Полица .Целта на употреба за Молк Тела, Бања Хардвер.Овој производ е произведен во сад.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата