.

.

TJLSS Бања Пешкир Чист Памук Домаќинство Возрасни Неколку Мажи и Жени Абсорбента и Брзо Сушење Бања Заврши Крпа (Боја : C, Големина : 14072cm)

TJLSS Бања Пешкир Чист Памук Домаќинство Возрасни Неколку Мажи и Жени Абсорбента и Брзо Сушење Бања Заврши

DEN 5859.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Двострано кадифен циклуси, деликатна и кожа-пријателски, меки и меки.Абсорпција на вода и брзо сушење, удобно и да дише.Реактивни бои, здрава и кожа-пријателски, не е лесно да се decolorize.Ткаенина технологија, изработка ткаење, меки и удобни.Спецификација : 140*72cm/400g.Двострано кадифен циклуси, деликатна и кожа-пријателски, меки и soft Water апсорпција и брзо сушење, удобно и breathable Reactive бои, здрава и кожа-пријателски, не е лесно да се decolorize Fabric технологија, изработка ткаење, мека и comfortable Specification : 140*72cm/400g Package вклучува : 1*бања towel1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.2. Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се до крај product Light и удобно, дебели дебелина.

Кон својствата

140*72cm/400g :
Најдобри предлози во категоријата