.

.

Бања Покрие Луксузни Бања Дрво Бања Полица Бања Фах Када Носителот Мост Када Caddy Фах Рек Вино Носителот Када Рек Поддршка Свитлива Када Покрие Када Лента

Бања Покрие Луксузни Бања Дрво Бања Полица Бања Фах Када Носителот Мост Када Caddy Фах Рек Вино Носителот Када

DEN 789.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Повеќенаменски Дизајн:бања фах табела багажник за на када има водоотпорен книга или таблет носителот,вино стакло слотови,и две отстранлив коцки за бања и спа додатоци,кои се корисни во секојдневниот живот.Луксузна дрво Бања Мост Када Caddy Фах Рек Бања Полица,Тенок Дизајн,со можност да биде продолжен.Издржливи дрво и метални материјали во исклучителна изведба за многу години на употреба.Може да биде ставен на бања за одржување на објектите i Pad,таблет,книги,вино и храна може да биде ставен на тоа за удобен дофат.Таблети и книги може да се одржи со метални рек stably за читање кога капење.Прилагодливи:бања caddy организатор беше дизајниран да се вклопуваат повеќето кади достапни на пазарот.Тип : Bathtub Material : wood Size : 70 см (должина може да биде продолжен за да 105.5 cm)x 22 cmnote : Поради прирачник за мерење,ве молиме овозможи 1-3 CM разлика.Во зависност од екранот и осветлувањето,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.ви благодариме за разбирањето.Кога не е во употреба,кадата лента може да биде укината и чуваат.ИЗБЕГА ОД СТРЕСОТ НА СЕКОЈДНЕВНИОТ ЖИВОТ : се Топи вашите грижи далеку себе уживање во релаксирачка бања со овој када послужавник и било када додаток сакаш.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата