.

.

KLHHG Агол Туш Полица Триаголник Бања Туш Кошница 304 од не ' Рѓосувачки Челик,22x6.5cm

KLHHG Агол Туш Полица Триаголник Бања Туш Кошница 304 од не ' Рѓосувачки Челик,22x6.5cm

DEN 2621.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик(водоотпорен,rustproof,отпорен на корозија).Карактеристики : бесплатна демонтажа,лесен за чистење,анти-отпечаток,шупливи мозоци.Инсталација метод : за дупчење инсталација (комплетен завртка фитинзи).Големина(радиус x височина) : 220x65mm;носивоста (прибл.) : 30 кг.Погоден за : бања,хотел,тоалет,кујна,балкон,клуб.Име : Бања shelf Material : Нерѓосувачки steel Color : Silver Size(радиус x височина) : 220x65mm Weight(прибл.) : За 0,7 кг/piece Maintenance метод : Исплакнете ја површината редовно со вода и исушете со мека cloth Try да се избегне контакт со кисели средства за чистење или абразивни средства за чистење.Обезбедува доволно простор за складирање секојдневно производи што ви е потребно во бањата или кујната.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата