.

.

Hy-Ko ММ-6 1 Black & White Авто-Стап Писма & Бројки

Hy-Ko ММ-6 1 Black & White Авто-Стап Писма & Бројки

DEN 153.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Направен во сад.Карактеристики. 1 во.Црно На Бело.Спакувани Асортиман На Букви, Броеви.Винил Лепило Различни Количини од Страна на Карактерот.Пакет од 10.Димензија - 0.02 x 7.72 x 11.66 во.Објект Тежина - 0.07 lbs.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата