.

.

Када и Туш Ма Брзо се суши Када (26.9x14.7) Симпатична Еднорог Танц Партија

Када и Туш Ма Брзо се суши Када (26.9x14.7) Симпатична Еднорог Танц Партија

DEN 551.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✓Најдобри Материјали : Анти-лизга бања мат со највисок квалитет ПВЦ материјал.Тешки и лежи рамно и да ви понуди повеќе безбедна и стабилна во туш (14.7x26.9). ✓Различни Бои & Дизајни : Постојат различни моделот во оваа бања мат за вас да се избере, цвет, животно, галакси, забава зборови и така натаму.Можеме да го прифатиме прилагодено дизајн, можете да поставите прилагодите цел и печатење на вашата сопствена слика за тоа кој е траен и не бледнее, бојата е светла и убава. ✓Лизга-Отпор за Кади&Врнежи : се Направени од издржлив, висок квалитет на винил со удобен и ефикасен текстура површината модел за сигурен не се лизга влечење. ✓Лесно да се Чисти : Може да биде прикачена на ѕид или прекината, за да ја исуши, него ќе го спаси многу простор во вашата бања. 16"x28" (40x70 cm) големина одговара на вашиот типичен стандард када. ✓ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Secure вшмукување чаши пред секоја употреба.Бидете сигурни дека вашата када е доволно чисти, без валкани, масло или прашина на дното.Мат само ќе го прикачите на чиста, мазна површина.Не за употреба на текстура, tiled, или не-мазни површини.НЕ користите бања масла - ќе предизвика лизгање.Овој мат е совршен за бања, туш со када, кујна и многу повеќе.Тоа е, исто така, одлично надвор од базен, отворено тушеви, сауни, во entryways и на други локации.Иновативни мозоци дупки дизајн обезбедува подобра струење на нозете за побрзо сушење.Чистење е бриз со оваа бања мат.Едноставно се мијат и се исуши.Таа, исто така доаѓа со не се лизга вшмукување чаши за комфорно и безбедно искуство.Тоа е лесно да се стави настрана.Тоа е лесно да се тркалаат и продавница.Добиете твое денес!Моќен Вшмукување Даде на бремени поголема заштита кога чекор во мазна површина.Имајте деца кои сакаат да играат со вода во кадата далеку од лизга.Спречување на стари лица од лизгање кога капење.Мека на Допир & Различни Печатење на Обрасци(Кориснички Дозволи) површината на мат и да се чувствува добро да се стои или се седи и исто така го спречува лизгање.На BPA-free и латекс-слободни материјали нема да предизвика оштетување на кожата.Машина Перат—Слободен Вашите Раце мат е дизајниран машина перат.Машина за миење нема да направи мат деформирани или оштетени, за ослободување од рака мие.Бојата на мат нема да исчезнат по многу пати машина за миење.Пакетот вклучува : 1pcs Када Mat How да се Инсталира 1.Проверете дали површината е чиста. 2.Се кандидира топла вода, позиција мат, потоа притиснете надолу на вшмукување во шолја и одозгора да се вклучат. 3.Потврдете го вашиот тастатурата е безбедно инсталиран пред да влезат во када.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата