.

.

Кристал Пилот Алуминиум Kneeboard и VFR и IFR Placard за 2020 година со Ажурирани Авиони и Опрема Кодови.(Големи Димензии, 5.8 x 8.3 во)

Кристал Пилот Алуминиум Kneeboard и VFR и IFR Placard за 2020 година со Ажурирани Авиони и Опрема Кодови.(Големи

DEN 468.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големи димензии : мерки 8.27 x 5.83 инчи.Алуминиум clipboard доаѓа со еластична лента.Двојно двострано : VFR од една страна и IFR на други.Направени од Издржлив пластика.Добар преглед на важни информации што треба да знаете во итни случаи.Добар употреба на боја да се направи тоа лесно да најдете информации.Одлично за студентски пилоти и за испит првично училиште.Дизајниран од страна на Овластени Лет Инструктор во OSEI ДОО, креаторите на Кристално Микрофон Авијација Микрофон.Направени од издржлив пластични така што ќе го задржи својот облик и нема да се уништи кога е влажно.Тоа содржи вредни информации што може да се стави во итни случаи.Сликите еве ниска резолуција за да се спречи неовластено копирање.Алуминиум клипбордот е достапна во IFR или VFR.Ако ви треба одредена верзија ве молиме да купат еден што бродови од OSEI и наведете на која верзија ви е потребна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата