.

.

Џеб Миа Калифорнија Стил Артишок Срца во Вода 2 Стаклени Тегли Нето-Wt. 14.75 оз. 418g. секој

Џеб Миа Калифорнија Стил Артишок Срца во Вода 2 Стаклени Тегли Нето-Wt. 14.75 оз. 418g. секој

DEN 623.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Артишок Срца во Вода.Калифорнија стил.Производ на Перу.Транс Масти Слободни.Холестерол Слободни.Глутен Слободни.На Џеб Миа Калифорнија Стил Артишок Срца во Вода е идеална закуска или прилог на вашите омилени оброци.Тие се вкусен избор за салати, или пак можете да одберете да ги јадете сами од себе.Овие глутен-слободен артишок срца дојде во вкусна билка и масло маринада за прекрасна вкус.Покрај тоа, тие немаат транс масти или холестерол.Бесплатен Превозот како и 2 Стаклени Тегли 14.75 оз.секоја од нив.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата