.

.

Големиот Parfums Парфем Масло Добра Девојка за Жените, Телото Масло (1 Унца)

Големиот Parfums Парфем Масло Добра Девојка за Жените, Телото Масло (1 Унца)

DEN 215.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големиот Parfums Парфем Масла, Телото и Темјан масла нудат најдобрите квалитет на сите миризливи & парфем масла.Нашите производи се 100% неисечени и не содржат алкохол, DPG, етанол или вода.Ова Масло е со висок квалитет и е неисечени и со користење само неколку капки ќе трае во текот на целиот ден долго.Кожата-безбедно и е подготвен за користење.Убави Мириси нашите Интерпретации на Брендирани Парфеми.Ние не сме поврзани со Бренд Имиња. *** Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид : На масло боја може да варира на широко.Вашиот Шише ќе биде исполнет во правилно големина контејнер за вашата нарачка.,.Големиот Parfums Парфем Масла, Телото и Темјан масла нудат најдобрите квалитет на сите миризливи & парфем масла.Нашите парфем масла се 100% неисечени и не содржат алкохол, DPG, етанол или вода.Ова Масло е со висок квалитет и е неисечени и со користење само неколку капки ќе трае во текот на целиот ден долго.Кожата-безбедно и е подготвен за користење.Убави Мириси нашите Интерпретации на Брендирани Парфеми.Ние не сме поврзани со Бренд Имиња. *** Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид : На масло боја може да варира на широко.Вашиот Шише ќе биде исполнет во правилно големина контејнер за вашата нарачка.,.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата