.

.

Благородна Чиста рачно изработени Beaded Кристал AB да се Шие на Rhinestones со Камења Sequins Монистра Applique Дизајни Закрпи за Шиење за DIY венчаница Трим 13x19 инчен (Blue+AB)

Благородна Чиста рачно изработени Beaded Кристал AB да се Шие на Rhinestones со Камења Sequins Монистра Applique

DEN 935.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

13x18.9 инчен 34x48cm.ab и сина боја.Материјал : AAAA Кина, дијаманти, дијаманти ноктот, акрилик монистра, итн.Цвет Јака Везени Чипка Јака Applique Закрпи да се Шие на Закрпи Налепница за DIY за Шиење.Високо-квалитетна облека закрпи, чиста рачно изработена облека печ, можете слободно да се стави на облека.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата