.

.

Пот Подлога, Лесен За Употреба Underarm Пазувите Пот Подлога за Кошула за Облека за Дома

Пот Подлога, Лесен За Употреба Underarm Пазувите Пот Подлога за Кошула за Облека за Дома

DEN 342.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Чувајте ги вашите пазувите сува и да направи да се чувствувате самоуверено и удобно во текот на денот.Направен од висок квалитет не‑плетени ткаенини, лесен и удобен за употреба, вклучувајќи вкупно 60pcs на пакетот.Силна лепливоста, апсорпција на пот и пот мирис, практични алатки за секојдневна употреба.Удобен залепите на вашите пазувите, погоден за различни повод, особено погоден за лето.Погоден за кошули, блузи употреба.Задржи underarm сува и без дамки и мириси.Функција : 1. Силна лепливоста, апсорпција на пот и пот мирис, практични алатки за секојдневна употреба.2. Чувајте ги вашите пазувите сува и да направи да се чувствувате самоуверено и удобно во текот на денот.3. Удобен залепите на вашите пазувите, погоден за различни повод, особено погоден за лето.4. Погоден за кошули, блузи употреба.Задржи underarm сува и без дамки и мириси.5. Направен од висок квалитет не‑плетени ткаенини, лесен и удобен за употреба, вклучувајќи вкупно 60pcs на пакетот.Спецификации : Предмет Тип : Пазувите Пот Pad Material : Не-Плетени Ткаенини Количина : 30 кеси (60pcs вкупно 2 парчиња/торба)Должина : Околу. 12cm / 4.7 in Width : Прибл. 8.2 cm / 3.2 in Usage : 1. Откине производот подлога 2. Affix во внатрешноста на clothing3. Се прилагоди на позицијата, така што тоа се вклопува со clothing Package Листата : 60 x Пазувите Пот Подлога.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата