.

.

burg-wÄchter,burg-wächter 2650 SKM 5/60/30 Плоштадот Синџир, Црна

burg-wÄchter,burg-wächter 2650 SKM 5/60/30 Плоштадот Синџир, Црна

DEN 1109.28

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Производителот гаранција може да не се применува.Анти-кражба заштита : на SKM 5/60/30 плоштадот синџир ви овозможува да сигурно се обезбеди вашите објекти, без разлика дали тоа е велосипед или моторцикл.Лесен за користење : плоштадот синџир може да се повлече преку различни предмети и потоа се обезбедени со 770 заклучување.Синџирот изградба е појачани и 6 мм дебел.Висок-квалитет слој : на стабилна плоштадот синџир има висок квалитет на текстилни слој и на тој начин го штити и челик синџир и вашите предмети.Кутија содржина и димензии : 1 Burg-Wächter SKM 5/60/30 плоштадот синџир, должина : 60 см, синџир дебелина : 6 mm, боја : црна, 1 Burg-Wächter кодот за 770. Квалитет од 1920 : Burg-Wächter е традиционален семеен бизнис со посебно чувство на одговорност за вработените и околината.Производи, како што се брави на вратите, сефови и letterboxes се произведени со највисоките стандарди за квалитет и постојано се развива.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата