.

.

WEIWAN 2 парчиња Одговара Z71 Амблеми Замена за Silverado 1500 2500 3500 3D Покрена Decal Значка 84632695 Nameplate ОЕМ Црна

WEIWAN 2 парчиња Одговара Z71 Амблеми Замена за Silverado 1500 2500 3500 3D Покрена Decal Значка 84632695 Nameplate

DEN 791.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

[Премиум Материјалот]Ова одговара Z71 Амблем е направен од високо-квалитетна ABS пластика, и висок квалитет 3 M лепило на грбот.На покрена значка амблеми со добра длабочина и bevel, создавање на кул 3 D.Здрав и висок квалитет на отворено материјали можат да го издржат сите временски услови. [Вклопуваат Совршено за Silverado]На 10.6 x 2inch(27 x 5cm) Амблеми писмо е погодна за Silverado 1500 2500 3500 decals од 2019 да 2021. [Лесна Инсталација]Само 2-3 минути да го прави камионот издвоите малку повеќе! 1.чиста и сува (Совети : Бидете сигурни да темелно да се исчисти вдлабнатини да обезбедиме долговечност на лепило пред примена.) 2.кора и се држи 3.Притиснете за кратко време да се осигура дека 3 M лепило за секој дел е добро sticked.Напомена : Користете топлина пиштол/ фен за загревање на телото, како и на букви како претпазливост пред да инсталирате во зима. [Лесно да се Одржуваат]нови Симболи букви и да го покрие алатка букви може да биде лесно да се чистат со мека крпа, сапун и топла вода. [Одличен Подарок за Семејство или Пријатели и Без ризик од Купување]вклопуваат Z71 амблеми ќе биде одличен подарок за вашите семејства или пријатели камион тело.Лесен начин за да додадете некои одблесокот на нивниот автомобил.И Ако сте незадоволни со производи за било каква причина.Ние нудиме живот поддршка и 24 часа услуги на клиентите.Дел број : H124. Одговара тип : Универзална.ЛЕСЕН Начин за да Додадете Некои Одблесокот на Вашиот Камион Направи Вашиот Автомобил се издвојува!Зошто да Изберете Нас-Феноменална Значки : 3 D покрена дизајн со многу убаво beefy писма одговара со вашиот камион тело .Чекор 4 : ве Молиме не допирајте вода и голема прашина во рок од 24 часа по значка инсталирани, за да се постигне најдобар ефект и да се направи вашиот камион се погледне повеќе модерни!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата