.

.

2x LSX Страна Фендер Задниот Капак Багажникот Багажникот Амблем Значка за Chevy Camaro Corvette LS LT ZL СВ Pontiac Silverado 454 350 376

2x LSX Страна Фендер Задниот Капак Багажникот Багажникот Амблем Значка за Chevy Camaro Corvette LS LT ZL СВ

DEN 167.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Токму онака како што сликите покажуваат!Изгледа одлично каде и да изберете да се стави тоа!.Никогаш Не Исчезнат & Времето Доказ & Себе Лепило.Големина : 4 3/4" x 1 1/2".Силна низок профил, налепница, никогаш не падне.Ве молиме бидете сигурни дека сте ги купиле од Partsto да се добијат точно истиот предмет како на сликата.Добар квалитет, токму како фотографии.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата