.

.

2Pack Автомобил Спорт Налепница, 3D Метал Спортски Автомобил Камион Страна Фендер Задните Трупот Лепило Амблем Значка Decals за Авто Декорација Додатоци--- Мат Црна

2Pack Автомобил Спорт Налепница, 3D Метал Спортски Автомобил Камион Страна Фендер Задните Трупот Лепило Амблем

DEN 191.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1.【Производ материјал】 : Висок Квалитет на Метал позлата,Луксузни Амблем. 2.【Големина】 : 6.64*0.90 inchs (168mm*23mm). 3.【Компатибилен】 : Се Вклопува Сите Сите Модели На Автомобили. 4.【Лесно да се Инсталира】 : 3 M силно лепило.Многу лесно да го инсталирате, не се потребни никакви алатки, само кора и се држи на возила .Совети : бидете сигурни да Се темелно чистење на површината за да обезбедиме долговечност на лепило пред да аплицираат. 5. 【Пакет】 : 2 парчиња.Инсталација метод : 1.Пред инсталација, чистење на површината на инсталација позиција, да се обезбеди тоа е чиста, без масло, восок & прашина.Осигурајте се дека вратичката е сува пред да продолжите. 2.По луцерката, откине the3 M селотејп на задната страна на производот.може да биде директно паста, притисок 1-2 минути. 3. Ако тоа е релативно студени во зима, со топол воздух пиштол (paste the sun филм мајстор со) или полесни печење Beijiao. 4.Ве молиме не го повлече за да се спречи уништи паста сила. 5.Ве молиме не го перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа, се обезбеди тоа може да се добие на најдобриот бонд сила.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата