.

.

WOSITE 2 парчиња 2.6 Должина 3D Метал Автомобил Камион Вратата Тело Страна Фендер Задните Трупот Лепило Амблем Значка Decals за Авто Спорт Декорација додатоци

WOSITE 2 парчиња 2.6 Должина 3D Метал Автомобил Камион Вратата Тело Страна Фендер Задните Трупот Лепило Амблем

DEN 165.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : Висок Квалитет на Метал позлата ,Должина : 2.6 инчен(6.6 cm), Количина : 2 ПАРЧИЊА амблем.Издржливост : Метал амблем е дизајниран да трае со години,Никогаш нема да Избледи и Вода Доказ & 3 M Само Лепило!.Лесен за инсталација : Нема алатки потребни.може да се примени на било чиста рамна површина -возила, автомобили врати, автомобил тело ,автомобил страна фендер ,автомобил задните трупот , итн.Исклучителен дизајн : пренесе бескрајна забава во животот.Едноставен, но извонредни автомобили логото моделирање.Сите слики се вистински престрелки, она што го гледате е она што ќе добиете!.По-продажбата на услугата : Продавачот WOSITE обезбедува услуга по продажбата.Ако имате било каков проблем , ве молиме да не контактирате.ние гарантираме за нашите клиенти 100% задоволство или 100% Пари гаранција во 365 дена , Без прашања Праша.Ние секогаш сме посветени на обезбедување на нашите клиенти со висок квалитет на ексклузивни персоналните авто делови производи, а ние сме постојано следење на висок квалитет на услуга искуство за нашите клиенти.Се создаде една ексклузивна искуство кое им припаѓа на вашиот автомобил, ние ја заслужуваат вашата доверба! ! !Инструкции За Инсталација 1. Ве молиме да користите детергент за чистење на површината на целта пред се држи, По површина е сува, тоа може да биде вметнат. 2.Отстрани една страна од лепило,се држи и на задната страна од метал спорт амблем. 3.Отстранување на другата страна од лепило,се држи на саканата локација на автомобилот. 4. По атипичен, притиснете тешко да се обезбеди доволно контакт и мокрење на лепило површината.(Бидете сигурни дека паста е сува и без прашина за оптимални инсталација) 5. Обидете се да не допре водата и голема прашина во рок од 24 часа по производ и делови се вметнат, за да се постигне најдобар ефект и го направи вашиот автомобил се погледне повеќе модерни!Како да се отстрани : Користете фен за коса да се загрее на налепница,потоа излупете исклучување на налепница лесно од автомобил.Пакет листата : 2 парчиња автомобил амблем.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата