.

.

2 Пакет SLE Страна на Кабината Амблеми 3D NamePlate Значка Логото Замена за GMC Предградието на Сиера Yukon Савана (Хром/Црн)

2 Пакет SLE Страна на Кабината Амблеми 3D NamePlate Значка Логото Замена за GMC Предградието на Сиера Yukon

DEN 599.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

★Големина : 2 7/8" x 1 3/8". ★Боја : Како на првата слика. ★Висок квалитет на производот.Пакетот вклучува : 2 парчиња SLE амблеми. ★Материјал : Изработени од АБС Materrial, 100% водоотпорни. ★Поддржани со 3 M Лента за лесно само се држиме за инсталација.Добро Лепило,со амблеми може да се држи на вашиот автомобил силно и последен за долго време. *100% водоотпорни, никогаш нема да избледи.*Ова е 3 D дебели значка не тенок decal, треба да се отстрани оригинални значка прв, а потоа се држи.*Дојде со силно лепило на грбот.Ве молиме да користите детергент или алкохол за да ги избрише на местото каде што треба да се држиме за тоа, и имајте чиста и сува.тоа ќе биде во ред, ве молиме да се држи во станот, не лак место.*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако сте примиле оштетени или погрешно производ, ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на овој проблем.Не ни даде лоша критика, без да ни се јавите.Ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот за вас.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата