.

.

ОЕМ PIMP Издание Амблем задната врата Значка Предната Решетка/Худ/Trunk Замена Автомобил Камион SUV Компатибилен со Ford F150 F250 F350 Chevy Silverado 1500 2500 Chevrolet C10 C15 Dodge (Хром-Црвено)

ОЕМ PIMP Издание Амблем задната врата Значка Предната Решетка/Худ/Trunk Замена Автомобил Камион SUV Компатибилен

DEN 527.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ГОЛЕМИНА - 3.13 инчен должина * 1.36 инчен ширина.ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ -2 парчиња PIMP ИЗДАНИЕ Амблем 100% времето-доказ.ВИСОК КВАЛИТЕТ - Направени со висок квалитет Метални материјали не ABS.Погоден за Возачи Страна влезната Врата Задниот Дел на автомобилот.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - самолепливи направи оваа nameplate замена налепница се многу лесно да го инсталирате, не се потребни никакви алатки.ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА. - Сите производи од TMDAutoparts се гарантира да се задржи во добра состојба за 120 дена, ние и ветуваме на 100% препрати или да се вратат ако не се имате било какви квалитет прашање се случи во гарантниот период. ★ ГОЛЕМИНА - 3.13 инчен должина * 1.36 инчен ширина★ ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ -2 парчиња PIMP ИЗДАНИЕ Амблеми. 100% времето-доказ.★ ВИСОК КВАЛИТЕТ - Направени со висок квалитет на Метални материјали.Погоден за Возачи Страна влезната Врата Задниот Дел на автомобилот★ ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - самолепливи направи оваа nameplate замена налепница се многу лесно да го инсталирате, не треба никакви помошни★ ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА. - Сите производи од TMDAutoparts се гарантира да се задржи во добра состојба за 120 дена, ние и ветуваме на 100% препрати или да се вратат ако не се имате било какви квалитет прашање се случи во гарантниот период.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата