.

.

Wonea Х5 Насликани Багажникот Амблем Задните Подигање на Капакот на Багажникот Значка Decal ABS 3D Автомобил Налепница за BMW Мат Црна

Wonea Х5 Насликани Багажникот Амблем Задните Подигање на Капакот на Багажникот Значка Decal ABS 3D Автомобил

DEN 479.28

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пакетот Вклучува : Едно Парче на Х5 Багажникот Амблем Мат Црна боја.Материјал : Висок Квалитет ABS : Големина : 150mm*30мм.Оваа Значка Ќе нудат Прекрасен Изглед Со Сјајна Црна Боја, Совршена Замена За BMW Автомобил, ако Се Оштетени или Загубени или Избледени Значки.Со Оваа Црна Задните Амблем, Вашиот BMW ќе Добиете Завршувањето на Допир треба да се издвоите.Со самолепливи Лента на грбот, Едноставно Прикачите на оваа Значка на Вашиот Автомобил, Лесна Инсталација.Љубезно ве Молиме Чисти Местото Што Треба да се Одржи на Значка Пред да се Закачите на тоа.За Ладно време, ве Молиме да се Кандидира на Топлина Пиштол во текот на Лепак Да се Направи Значка Остане Цврсто.НЕ СЕ МИЈАТ.Ова е Амблем/Значка/ Decal за BMW автомобили, што се Користи во Автомобил Декорација за Стилски или Tunning.Можете исто Така Да Го Стави на Местото Ви се Допаѓа.Ние Нудиме 24 Часа Услуги на Клиентите, Било Прашања или Проблеми, ве Молиме Пратете Ни Порака и ќе Имаме Одговор Наскоро.Пакетот Вклучува : Едно Парче на Х5 Багажникот Амблем Мат Black Material : Висок Квалитет ABS : Големина : 150mm*30mm This Значка Ќе нудат Прекрасен Изглед Со Сјајна Црна Боја, Совршена Замена За BMW Автомобил, ако Се Оштетени или Загубени или Избледени Значки.Со Оваа Црна Задните Амблем, Вашиот BMW ќе Добиете Завршувањето на Допир треба да се издвоите.Со самолепливи Лента на грбот, Едноставно Прикачите на оваа Значка на Вашиот Автомобил, Лесна Инсталација.Љубезно ве Молиме Чисти Местото Што Треба да се Одржи на Значка Пред да се Закачите на тоа.За Ладно време, ве Молиме да се Кандидира на Топлина Пиштол во текот на Лепак Да се Направи Значка Остане Цврсто.НЕ СЕ МИЈАТ АВТОМОБИЛИ ВО РОК ОД 3 ДЕНА ПО INSTALATION.Ова е Амблем/Значка/ Decal за BMW автомобили, што се Користи во Автомобил Декорација за Стилски или Tunning.Можете исто Така Да Го Стави на Местото Ви се Допаѓа.Ние Нудиме 24 Часа Услуги на Клиентите, Било Прашања или Проблеми, ве Молиме Пратете Ни Порака и ќе Имаме Одговор Наскоро.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата