.

.

2-Позиција Месинг Push/Pull Префрлате

2-Позиција Месинг Push/Pull Префрлате

DEN 323.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Има големи, лесни-за-повлече се справува и најчесто се користи за оперативни светла.Карактеристики на месинг тело.Совршено се надополни или замена за вашиот брод.Опис на производот Крајбрежје Морски 2-Позиција SL51304 Месинг Push/Pull Префрлете се Отпорни на Корозија Од Производителот Крајбрежје Морски Месинг Push/Pull Switch е две позиција за вклучување-исклучување кои можат да се сместат до 1" мислам панел.Совршен мулти цел да се префрлате за морски или употреба на земјиштето.На отпорни на корозија месинг го прави одлична опција за надворешна употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата