.

.

Рептил Светилка Stand Прилагодливи Рептил Светлина Се Залагаме За Желка Резервоар/ Риба Резервоар, Од Не ' Рѓосувачки Челик Виси Светилка Сопственикот За Рептили Тер?

Рептил Светилка Stand Прилагодливи Рептил Светлина Се Залагаме За Желка Резервоар/ Риба Резервоар, Од Не '

DEN 719.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Widly употреба】 : На repitle светилка stand може да се користи во различни големини на резервоар за риба, amphibians и влекачи.Како рипка, желки, гуштери, змии, пајаци, итн. 【Цврсти и издржливи】 : светилка stand за repitle резервоарот е направен од нерѓосувачки челик материјал, силна структура, добра товарот перформанси, може да се користи со греење светилки и други рептил светла, погодни за повеќето риби тенкови и аквариуми. 【Лесно да се инсталира】 : на рептили светилка држачот е опремен со завртки, лесно да го инсталирате, што виси светлина стојат може да се отстрани, лесен за чување. 【Безбедно и издржливи】 : аквариум светлина стојат висина : 17.7 инчи, светлина стојат ширина : 12.6 инчи.Светлината тела фиксна линија со силиконска заштита на главата, внимателен заштита на површината на риба резервоарот. 【По-продажбата на гаранција】 : ние ќе се обезбеди 90 дена гаранција [100% наплата!] Наплата или слободна размена гаранција.Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.Она што имате да го изгуби!Дојдете до врвот на страницата и притиснете го копчето "Додади во Кошничка" копчето.Опис Аквариум Светилка Stand е безбедно и издржливи во употреба.Тела се Залагаме за Аквариум е удобен да го инсталирате и расклопување.LED Светло Застане е погоден за повеќето риби резервоарот и аквариум светлина.Изработени од нерѓосувачки челик материјал, здрав изградба.На одредување на жица на светилка е додадено со силиконска заштита на главата внимателно да се заштити површината на риба резервоарот.Нерѓосувачки челик заграда се фиксни и товарот перформанси е добро.LED Светло Виси Застане е лесно да се инсталира со 6 агол клуч додатоци.Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Големина : 32*45см.Применливи риба резервоарот : дебелина помала од 15mm.Боја : сребро.Пакетот вклучува : 2 * хексадецимален клуч 6 * screw1 * пол 1 * shelf1* клип.

Кон својствата

Material:
Stainless steel.
Size:
32*45cm.
Applicable fish tank:
thickness less than 15mm.
Color:
silver.
Package include:
2 * hex wrench :
6 * screw :
1 * pole :
1 * shelf :
1* clip :
Најдобри предлози во категоријата