.

.

Quietwear Мажите Кавер-Топ и Панталона Сет

Quietwear Мажите Кавер-Топ и Панталона Сет

DEN 1772.88

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Се повлече во.Кавер-Внатре/Надвор.Худ.Прилагодливи Корселе.Нашите QUIETWEAR® Мажите Кавер-Топ и Панталона Поставите паузи нови земјата, со комбинирање на исклучителен комфор со тивка, лиснато прикривање, кој е дизајниран да се направи да исчезнат во вашата околина.Оваа кавер-ткаеше сет карактеристики на хауба и прилагодливи корселе да ви помогне да остане удобно и скриени во текот на целиот ден долго. - 100% Полиестер Горниот 100% Полиестер Поставата - Кавер-Шема - Прилагодливи Корселе Големини S/M-2 X/3 X.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата