.

.

ONLYGO машки Тренерки Сетови 2 Парче Качулка Секојдневен Activewear Џогирање Sweatsuits Мода Облека Спортски Жолто-M

ONLYGO машки Тренерки Сетови 2 Парче Качулка Секојдневен Activewear Џогирање Sweatsuits Мода Облека Спортски

DEN 696.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Полиестер,Памук. 1.Се Препорачува Рачно Перење, Машина За Перење На Располагање. 2.Ткаенини : 35% памук 65% Полиестер. 3.Големина : Големина М-XXL на дизајн, ве Молиме проверете опис на производот за големината детали. 4.Повод : Чисто и Моден Стил, Совршен за Секојдневна облека, Скитници, Надвор да Играат, Дом, Салата, Пешачење, Трчање, Activewear, Тренингот, Фитнес. 5.Јакна : Целосна пред Патент нуди лесен on-and-off; Страна Рака Џебови за чување на вашите мали предмети безбедно додека вежбате; Качулка Јака обезбедува екстра покриеност и заштита.Производ стил : Спортски и Casual Classic Повремено спорт во собата,изработени од мек и удобен материјал,дише кожата и пријателски.Стилски спортски одговараат на дизајнот е комбинација од модерен модел елементи, без разлика дали тоа се носи како секојдневен носат или спортски нема да биде надвор од date Tips : 1. Ве молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!2. Бои може да биде малку различни во зависност од компјутер и монитор settings.3. Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме. (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчен, 1inch=2.54 см).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата