.

.

Romwe Мажите е Лесен Работи Тренингот Шорцеви Салата Спортски Шорцеви со Џеб

Romwe Мажите е Лесен Работи Тренингот Шорцеви Салата Спортски Шорцеви со Џеб

DEN 335.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Мека Ткаенина.Drawstring затворање.Еластичен, лесни и влага-wicking ткаенина гарантира удобно носење, совршен за спорт.Адвокатско салата шорцеви дизајн во редовните одговара, кој графички печати, еластичен појас со прилагодливи drawstring.Activewear/Loungewear стил одлично за вежба, тренинг, спорт, фитнес, атлетика и за секојдневно носење.На кратко со млади модата се совпаѓа и со различни облека и чевли.Ве молиме погледнете го големина мерење во сликата пред да нарачате.Големина на Табела : Pls им овозможува на 1-3cm мери грешка, подобро се однесуваат на нашиот големината водич подолу за точноста пред да нарачате.Мала : Половината Големина : 28.3-41.7", Хип Големина : 46.5", Должина : 18.7" Медиум : Половината Големина : 29.9-43.3", Хип Големина : 48", Должина : 19.1" Големи : Половината Големина : 31.9-45.3", Хип Големина : 50", Должина : 19.5" X-Large : Половината Големина : 33.9-47.2", Хип Големина : 52", Должина : 19.9" XX-Large : Половината Големина : 35.8-49.2", Хип Големина : 53.9", Должина : 20.3" XXX-Големи : Половината Големина : 37.8-51.2", Хип Големина : 55.9", Должина : 20.7" XXXX-Големи : Половината Големина : 39.8-53.1", Хип Големина : 57.9", Должина : 21.1".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата