.

.

Амазон Мажите Најважен е Двојно Обложени Ткаени Влага Wicking Работи Шорцеви

Амазон Мажите Најважен е Двојно Обложени Ткаени Влага Wicking Работи Шорцеви

DEN 504.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

90% Полиестер, 10% Spandex.Увезени.Elasticated затворање.Машина За Миење.Шорцеви во полиестер elastane мешавина ткиво за да се оптимизира за функционална мобилност со мазна се чувствуваат.База слој leggings во сплетам ткаенина за максимална се водат и breathability.Еден Бренд.Сит се вклопуваат преку хип, бедро, и нога.Внатрешниот краток 23cm (9") / надворешниот краток 12cm.Zippered задниот џеб.Сокриени џеб на секоја страна.Ние слушаме за повратни информации од корисниците и да ја прочистите секој детал да се осигураме дека нашиот облека се поудобно, повисок квалитет, и подолготраен—по пристапни цени за целото семејство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата