.

.

Бебе Девојка Зима Руно Грб Долг Ракав Маскирани Копчиња Зимска Јакна Outwear Overcoat

Бебе Девојка Зима Руно Грб Долг Ракав Маскирани Копчиња Зимска Јакна Outwear Overcoat

DEN 623.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Памук Мешавина,Руно.Копче затворање.Материјал : изработени од памук се вклопуваат и руно.Дизајн : долг ракав, цврст боја, копче за затворање, бебе девојки руно јакни и капути.Прилики : погодна за секојдневно носење, купување, забава, парк, отворено носат, birthday (роденден), одмор и секојдневно носат итн.Одговара за зима и есен.Возраст : одговара за 0-6 месечно бебе девојка облека, младата девојка јакни 6-12 месеци, деца девојка зимско палто 2t, деца руно јакна 3t.Пакетот вклучува : 1pc x бебе девојка зимски капут.Новороденче gril долг ракав цврст боја со државниот грб руно грб јакна со аспиратор згусне outwear топло overcoat Материјал : памук, полиестер, руно Стил : случајни, слатка Големина табела : 1 инч = 2.54 см Возраст 0-6 M (големина 70)-Грб Должина : 33cm-Биста 2 : 32cm Возраст 6-12 M (големина 80)-Грб Должина : 35cm-Биста 2 : 33.5 cm Возраст 1-2 T (големина 90)-Грб Должина : 37cm-Биста 2 : 35cm Возраст 2-3 T (големина 100)-Грб Должина : 39cm-Биста 2 : 36cm Пакет вклучуваат : 1pc x бебе девојка зимско палто Забелешка : 1, Не е од 2-3% разлика според упатство за мерење. 2, ве Молиме имајте на ум дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. 3, ве Молиме проверете мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата