.

.

azuza 2 Пакет Plaid Маче Јака со Бел Брзо Ослободување Безбедно Тока Отцепување Мачка Јаки Класичен Plaid Јака за Мачка и Маче

azuza 2 Пакет Plaid Маче Јака со Бел Брзо Ослободување Безбедно Тока Отцепување Мачка Јаки Класичен Plaid Јака

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

2 Пакет Цвет Мачка Јаки Големина : 8" - 12" × 3/8" широк.Ве молиме да се измери вашата мачка внимателно пред да нарачате, бидете сигурни дека за да се остави 2 прста помеѓу јака и вашата мачка е вратот.Безбедност Тока Отцепување Мачка Јака со Бел, така што ќе може да се најде за него/неа, брзо и отцепување тока да unsnap/unclick кога нешто го влече тоа со сила, одржување на вашата мачка безбедно.Дизајн - Направени посебно за Специјални Мачки и може да се носи секојдневниот или дефинитивно за Посебни Прилики и Празници.Selfies мора со овој јака!.Отстранлив Додатоци - Уникатно дизајниран glittered мачка јаки со отстранлив цвеќиња и ѕвона, ќе ејми стави on/off лесно или да се закачи за други јаки имате!.ГАРАНЦИЈА - Ние стоиме зад секој јака ние продаваме.Сите јаки може да се врати или да се разменуваат безусловно ако не сте задоволни.Молам да ги споделите вашите фотографии и ние ќе се вклучуваат некои од нашата продавница страница. *Ја разгледате нашата продавница за други јаки*.ЗОШТО да се Избере azuza?.ЗОШТО да се Избере azuza?.Како домашно милениче-љубов бренд, azuza е за луѓе кои се љубители на сите нешта "животно" - на кучешки и мачки, на дизајн и форма.Ние сме стилски, ние сме "таму", ние сме uncharacteristically кул, и ние сме во потрага за сопствениците на домашни миленичиња како нас, ако сте еден од нас, се тркалаат со нас.Ние го нарекуваме себеси azuza.Добредојдовте на племето.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата