.

.

Коси Колосек, со Нерѓосувачки Челик Слот Големина Дупка Големина Дупка Цилиндар за Мерење

Коси Колосек, со Нерѓосувачки Челик Слот Големина Дупка Големина Дупка Цилиндар за Мерење

DEN 227.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Направени од високо‑квалитетни нерѓосувачки челик, коси мерач е издржлив и ' рѓа‑доказ.Мерење алатка е лесен во тежина и да се мали во големина, удобен за носење.Со исклучителна изработка, го коси gage поседува јасно скала во инчи метрички стандард за нашите точни мерења.Со полиран, светли и чисти површината без брус, производот може да помогне за подобрување на работа ефикасност, без повреда на вашите раце.Коси мерачи се широко се користи за да се измери внатрешен дијаметар, дупка големина, јазот големина и слот големина.Предмет Тип : Коси Gauge Material : Нерѓосувачки челик 304 Model : CB02 Measuring Опсег : Прибл. 1-15mm / 0.04-0.6 во.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата