.

.

Голема Брзина на Пренос на Податоци преку USB C до Слушалки Адаптер,USB Тип C до 3.5 мм Аудио Џек ПОМОШЕН Компатибилен Адаптер со Samsung Galaxy S20+ СМ-G986U

Голема Брзина на Пренос на Податоци преку USB C до Слушалки Адаптер,USB Тип C до 3.5 мм Аудио Џек ПОМОШЕН Компатибилен

DEN 636.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

* Истиот ден испорака за нарачки пред 2 : 00 PM PST. * НАС Даночниот Обврзник. * Пакетот вклучува : Тип C до 3.5 мм Aduio Џек Адаптер со Smart DAC Чип X 1. * Компатибилен со : Samsung Galaxy S20+ СМ-G986 U. * Висок Квалитет,100% Сосема Нов. 1)Тип C до 3.5 мм Aduio Џек Адаптер со Smart DAC Чип : * 100% Сосема нов и висок квалитет. * Изградена-во DAC Чип,погодни за повеќето USB-C паметни телефони. * Тип c до 3.5 mm џек за слушалки адаптер поддржува да уживате во музиката. * Поддршка на Hi-Res дигитален аудио 3,5 мм слушалки. * Поддржува до 192k,24-битна стапка на примерок. * Поддршка OMTP,CTIA слушалки системот за автоматска идентификација. * Телефон со ПРОЦЕСОРОТ Qualcomm верзија 8.0 или над поддршка музика контрола и повикување на контрола,контрола на јачина на звук,Говорната функција. * Корисна Дизајн : Само 5 инчи во должина, многу лесен и удобен за носење.Можете да уживате во вашата омилена музика со вашиот USB-C телефон со овој USB-C до 3.5 мм адаптер секаде и во секое време. * Digital Декодер Чипсет - USB C 3,5 мм помошен адаптер опремени со DAC чип, обезбедува 96khz и 24-битна аудио излез, да ги задржи вашите оригинални слушалки квалитет и да ви даде одличен премиум аудио искуство. * USB C Џек за Слушалки Адаптер : Овој производ е посветена да се овозможи репродукција на аудио од вашиот Тип C телефон на вашиот автомобил помошен, слушалки, слушалка, Bluetooth звучници со 3,5 мм аудио портови. * Надгради Чип : Овој USB C до 3.5 мм адаптер изграден со Hi-Fi/DAC Чип и висок квалитет на бакарни жици гаранции јасна и стабилна квалитет на звукот, сигнал-шум, и засилувач за висок електричен отпор приклучок за слушалки.Hi-Res нагоре.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата