.

.

Microsoft Xbox Безжичен Адаптер за Windows 10

Microsoft Xbox Безжичен Адаптер за Windows 10

DEN 327.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Си играат со вашиот Xbox Безжичен Контролер на Компјутери и таблети кои работат на Windows 10. Користите адаптер за да се играат PC игри или кога стриминг Xbox Еден игри од Xbox стан на Windows 10. Безжично да го поврзете го Адаптерот со вашиот Xbox контролер за да се овозможи истиот игри искуство ќе се користи за да на Xbox Еден, вклучувајќи во играта разговор и висок квалитет на стерео аудио.Доаѓа со USB extender кабел за да се подобри пласман и пристапност кога се поврзувате со вашиот КОМПЈУТЕР или таблет.Едноставно се поврзе со Адаптерот за да ја вашиот Безжичен Контролер за да се овозможи истиот игри искуство ќе се користи за да на Xbox Еден, вклучувајќи во играта разговор и висок квалитет на стерео аудио.Вклучува USB extender кабел.Компатибилен со Xbox Серија X, Xbox Еден, Windows 10. Стил : Адаптер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата