.

.

Метален Филтер Адаптер Прстен од Мали до Големи Адаптер Прстен 25mm-58mm Адаптер Прстен

Метален Филтер Адаптер Прстен од Мали до Големи Адаптер Прстен 25mm-58mm Адаптер Прстен

DEN 1164.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Се применуваат 58mm на филтерот за да 25мм леќа.Карактеристики на производот : сите метални трансфер прстен, инсталиран во пред објективот за промена на објективот калибар, да се користи различен калибар филтер, аспиратор, дополнителни леќа и така натаму.Материјалот е направен од специјален aeronautical алуминиумска легура, која има висока цврстина, отпорност на влијание, нарушување и притисок.Материјал : висок квалитет на алуминиум со Дијаметар : 25mm(надворешен навој)-58mm(внатрешен навој) Производ во боја : црна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата