.

.

UpBright AC/DC Адаптер Компатибилен со Аква Excel DC-2000 DC-3000 DC-3000LV EC10 EC01 EC1 EC3 EC5 Saltwater SUNSUN JDP-10000Q JDP-6000Q Напојување PSU

UpBright AC/DC Адаптер Компатибилен со Аква Excel DC-2000 DC-3000 DC-3000LV EC10 EC01 EC1 EC3 EC5 Saltwater

DEN 959.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright AC / DC Адаптер Компатибилен со Аква Excel ЕЗ Протеини Skimmer DC Пумпа Saltwater : DC-2000 DC-3000 DC2000 DC3000 DC-3000 LV Excel-EC10 EC10 EC01 AE-EC01 EC1 Excel-EC3 EC3 Excel-EC5 EC5 Префрлување на Режимот на Кабелот за Напојување Кабел PS Полначот Мрежа ПСУ.Компатибилен со : SUNSUN JDP-10000 JDP-10000 Q JDP-6000 JDP-6000 Q JDP10000 JDP10000 Q JDP6000 JDP6000 Q Wi Fi Контролира Вода Префрлување Напојување.Up Bright AC / DC Адаптер Компатибилен со Аква Excel Saltwater DC-2000 DC-3000 DC-3000 LV Excel-EC10 EC10 EC01 AE-EC01 EC1 Excel-EC3 EC3 Excel-EC5 EC5 Префрлување Напојување Кабелот Кабел PS Полначот Мрежа ПСУ CECCCROHS 100-240.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата