.

.

UpBright 4-Пински DIN 24V AC/DC Адаптер Компатибилен со FSP Group INC. FSP070-RAA 370-006-01 9NA0700603 FSPO7O-RAA FSP070RAA 370-00601 24VDC 4-Prong Приклучок за Префрлување Напојување на Полначот на Батеријата

UpBright 4-Пински DIN 24V AC/DC Адаптер Компатибилен со FSP Group INC. FSP070-RAA 370-006-01 9NA0700603 FSPO7O-RAA

DEN 454.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита) Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нова Глобална 4-Пински DIN 24 V AC / DC Адаптер Компатибилен со FSP GROUP INC.FSP070-RAA 370-006-01 9 NA0700603 FSPO7 O-RAA FSP070 RAA 370-00601 24 VDC Префрлување Напојување Кабелот Кабел PS Батерија Полнач Мрежа ПСУ (со 4-Prong Конектор.НЕ 3-Prong Конектор.Ве Молиме Проверете За Компатибилност Со Вашиот Апарат.Ви благодариме.).Up Bright Нова Глобална 4-Пински DIN 24 V AC / DC Адаптер Компатибилен со FSP GROUP INC.FSP070-RAA 370-006-01 9 NA0700603 FSPO7 O-RAA FSP070 RAA 370-00601 24 VDC Префрлување Напојување Кабелот Кабел PS Батерија Полнач Мрежа ПСУ (со 4-Prong Конектор.НЕ 3-Prong Конектор.Ве Молиме Проверете За Компатибилност Со Вашиот Апарат.Ви благодариме.) CECCCROHS 100-240.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата